Creature Comforts - Nick Park

Nick Park Nick Park. Velikán a opravdový génius v animovaném filmu. Speciálně pro náš klubový server jsem připravil upload animovného díla z počátku jeho veleúspěšné kariéry s názvem- Pohodlíčko (orig. Creature Comforts). Ke stažení zde.

Jak již možná název krátkého animovaného filmu napovídá, dostaneme se do prostředí divokých zvířat a to přímo do zoologické zahrady. Celý filmeček je vlastné ztvárněním dialogu mezi zvířaty a Nickem Parkem, kdy odpovídají na otázky ohledně jejich spokojenosti a komfortu, který jim zoologická zahrada dopřává. Nick Park tímto kouskem v podstatě odstartoval svoji velmi úspěšnou kariéru. Mezi jeho filmy jste například mohli vidět: Slepičí úlet, ale zejména velmi divácky ceněné snímky s Wallacem a Gromittem, který byly oceněny i Oskary.

Link na stáhnutí filmu

Zde najdete titule k Pohodlíčku

INFO

Autor: Nick Park- POHODLÍČKO (Creature Comforts)