Filmové novinky pro Vás

Patříte mezi milovníky filmů a rádi se podíváte na každou zdařilou filmovou novinku? Pokud ano jste správně na stránkách eshopu popron.cz. Na našem serveru naleznete všech možných žánrů za skvělé ceny. Můžete také využít naše výprodejové akce a získat oblíbený film takzvaně za kačku. Velmi oblíbené jsou komedie, tyto filmy nám vždy navodí skvělou náladu a báječně se u nich nasmějeme sami i s přáteli. Na našem internetovém obchodě naleznete nejlepší komedie, které v posledních letech vyšli na DVD.

frances | 16.11.2011 St 18:02 | Zajímavost | | 182x

Karamazovi

obrazek „Všichni jsme Karamazovi…“ Čekal bych ledacos, ale rozhodně ne to, co můžu s klidným svědomím nazvat zázrakem. Zázrak mi byl totiž seslán v podobě Karamazových, nového počinu režiséra Petra Zelenky.

Dalibor Hanzal | 5.5.2008 Po 00:01 | Umělecké | | 3882x

Kladivo na čarodejnice

Středověk, Petrovy kameny, mystika, pálení čarodějnic..Ano, skalní příznivci kvalitního českého filmu již zcela jistě ví, kam mé indicie směřuje. Unikátní snímek režiséra Otakara Vávry nás zavede do doby temna, do doby přísné a neúprosné inkvizice i utrpení bezmocných lidí.

Pavel | 16.4.2008 St 22:17 | Filmové nebe | | 8727x

Zjizvená tvář (Scarface)

Na základě scénáře Olivera Stona a pod režisérskou taktovkou Briana de Palmy vznikl v roce 1983 strhující ramake neméně proslulého filmu Zjizvená tvář z roku 1932. Tento film zachycuje raketový vzestup a snad ještě rychlejší pád člověka, který se snadno a rychle dostane k velkým penězům, ale není na to připraven. obrazek

Jirka | 13.4.2008 Ne 22:02 | Filmové nebe | | 4291x

Nová vlna

Tento text není veřejně přístupný. Znáš-li heslo, pokračuj.

frances | 8.4.2008 Út 14:13 | Pouze pro redakci | | 71x